О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Перейменування вулиць Києва: які очікуються зміни

 17-10-2019 10:34 

Комісія з питань найменувань при Київському міському голові підтримала кілька пропозицій громадськості про зміну назв скверів та вулиць столиці. Зокрема, перейменування з радянськими назвами чекають насосні станції «Київводоканалу» та резервуар питної води в районі Поштової площі.

Про це повідомив член Комісії з питань найменувань Тиміш Мартиненко-Кушлянський на своїй сторінці у Facebook.

Трьом скверам у Києві запропоновано присвоїти імена:

Героя України, борця за незалежність, генерал-майора ЗСУ Максима Шаповала – скверу на Повітрофлотському проспекті;
княгині Анни Київської – скверу на Львівській площі;
видатного науковця, захисника Михайлівського монастиря Миколи Макаренка – одному зі скверів на Володимирському проїзді (між Михайлівським та Софійським монастирями).Нові вулиці запропоновано назвати на честь:

видатного авіаконструктора, творця літаків “Руслан” та «Мрія» Петра Балабуєва – у місцевості Ґалаґани;
видатної дослідниці історії та топоніміки Києва Лідії Пономаренко – на Троєщині.Крім того, Комісія підтримала перейменування:

вулиці радянського державного діяча Семашка у Святошинському районі на честь академіка Мирослава Поповича – видатного українського філософа, інтелектуала, морального авторитета;
вулиці Мурманської на честь академіка Валерія Кухара – видатного науковця-хіміка, учасника наукових програм подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.- Насамкінець, члени Комісії підтримали найменування трьох озер у парку Партизанської слави. Це рішення допоможе врегулювати їх статус та юридично захистить озера від будь-яких можливих маніпуляцій у майбутньому, - розповів Тиміш Мартиненко-Кушлянський

Він додав, що остаточні рішення по цих питаннях після громадських обговорень ухвалюватиме або не ухвалюватиме вже нове скликання Київради.

Нагадаємо, якщо Верховна Рада ухвалить рішення про дострокові вибори у столиці, нова Київрада зможе запрацювати лише у лютому 2019-го.


https://vechirniy.kyiv.ua/news/pereymenuvannya-vulyts-kyyeva-yaki-ochikuyut-sya-zminy


рейтинг: 36
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: