О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Безсмертний: В мене відчуття, що йде виконання плану Сайдіка, який ніколи не схвалювала Україна

 29-10-2019 14:36 

Зараз є небезпека визнання окупаційних квазіутворень на Донбасі, вважає Безсмертний


Про це у програмі "Вердикт" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV розповів колишній представник України у Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний.

"В мене таке відчуття, що йде виконання плану Сайдіка, який було презентовано ще у 2018 році. Цей план ніколи не схвалювався українською стороною. Те, що пропонується зараз дуже близьке до того, що було в цьому плані. Цей документ є неприйнятний, тому що він по суті визнає так звані квазіутворення, їх очільників, так звану перейменовану поліцію окупантів", - сказав Безсмертний.

За його словами, таким чином не визнається, що на Донбасі воюють російські війська, а є якісь парамалітарні формування, які можуть потім мімікрувати під органи влади.

"Те, що ми до цього часу не сказали, що це лінія фронту, а з того боку знаходяться російські війська, ми тим самим ослаблюємо свою позицію щодо національного та міжнародного права", - додав Безсмертний.


https://espreso.tv/news/2019/10/28/bezsmertnyy_v_mene_vidchuttya_scho_yde_vykonannya_planu_saydika_yakyy_nikoly_ne_skhvalyuvala_ukrayina


рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: