О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ОбСлуга запроданки Моніки має в Раді моно більшість (і можливість розпродати нашу Землю), тільки дякуючи виборам за «законом Януковича».

 14-11-2019 03:39 

Сьогодні жахливий та ганебний день в Історії України. Команда істоти яка не маючи чести та гідності за гроші розважала олігархів зняв штани у піаніно, а за кордоном відома виключно як «Monica Zelenski» діючи під виглядом представників українського народу прийняла рішення о най скорішої розпродажі Української Землі. Ні яка політична сила у Раді не підтримала цього ганебного рішення, ні єдиний депутат з будь якої іншої фракції. І тільки через те що ЗЕпроданці мають в Раді абсолютну більшість ( підтримка тринадцяти без принципових та продажних «незалежних» мажоритарних депутатів - само висуванців ні якого значення не мала, достатньо було і ЗЕпроданських голосів) було прийнято це ганебне та злочинне рішення. Така можливість появилась у ЗЕпроданців через те ще їх «партія холуїв та лакеїв» отримала на виборах в Раду абсолютну більшість депутатських місць. Але не дивлячись на те, що шахрайка Моніка, на дуже сумнівних з точці зору Закону підставах, добилась проведення дострокових виборах в момент дуже зручний для своїй команди ( і дуже незручний для інших політичних сил)за ЗЕпроданців проголосувало тільки 43,16 % виборців. Ні якої абсолютної більшості (чи моно більшості, як люблять казати ЗЕ-холуї) на виборах вони не завоювали. Абсолютну більшість міст у Раді (ПРИ ПІДТРИМЦІ 43,17 ВИБОРЦІВ ОТРИМАНО 60% ДЕПУТАТСЬКИХ МІСТ ) ЗЕпроданці получили виключно дякуючи виборам «за законом Януковича». На превеликий жаль, дякуючи поперед усього П’єті Порошенкові, ганебні зміни часів Януковича до виборчого законодавства, прийняті виключно заради спотворення волі виборців, в частині що до виборів в Верховну Раду залишились в силі. Це введення Януковичем змішаної системи виборів, де половина депутатів обирається в мажоритарних округах, в один тур згідно відносної більшості голосів, та збільшення прохідного бар’єру з 3 до 5 відсотків. В свій час на виборах в Верховну Раду у 2014 році наш шановний гарант Петро Олексійович дуже результативно використовував збереженні ганебні зміни в виборче законодавство на свою користь, отримав для свого БПП, який набрав тільки 21,82%голосів, цілих 132(29,33 %)депутатських міста в Раді, що на 35 міст більш, чім повинен був получити БПП при чесному пропорційному розподілу міст. В той же час «Народний фронт» який набрав 22,14% голосів отримав тільки 82 (18,22%)міста в Раді ,що на 18 міст менш, чім було би отримано «НФ» згідно пропорційному розподілу. Крім БПП, через вибори «за законом Януковича» програли абсолютно всі політичні партії. На превеликий жаль для України, через збереження 5 відсоткового бар’єру П’єтя Порошенко не пропустив в Раду партійний список ВО «Свобода». Безумовно порівнюючи з відвертою та наглою шахрайкою Монікою наш вельми шановний Петро Олексійович дуже сором’язливий дрібний маніпулятор. Але на жаль зараз Україна знову платить по його рахункам. Шахрайка Моніка ніколи би не отримала би абсолютну більшість міст в Раді як би не збереження виборів в Верховну Раду «за законом Януковича».
Як би зміни в виборчого законодавства часів Януковича були би повністю скасовані, то є ми би знову мали би на виборах в Верховну Раду виключно пропорційну систему з 3 відсотковим бар’єром, то проукраїнські партії набрали би разом 29,93% голосів ( в Раду би пройшли би РПЛ яка набрала 4,01% голосів, та «Сила і Честь» яка отримала 3,82% голосів). Відверто проросійські партії (ОПЗЖ +ОП) разом би получили би 16,08% голосів ( пройшов би «Опозиційний блок» який набрав 3,03% голосів). То є разом проукраїнські і відверто антиукраїнські, проросійські партії получили би 46,01 % голосів. То є разом мали би більшість! При пропорційному розподілі міст поміж політичних партій що подолали 5 відсотковий бар’єр разом получили би разом 232(51,6%) де депутатських міст, а «прислужниці Моніки» тільки 218 міст (48,4%) депутатських міст. Ні о якої шаленої розпродажі Української Землі і речи не могло би бути!
Ніколи не думав що вимушено буду рахувати разом представництво в Раді ( то яке є, і то яке повинно били би бути, як би «закон Януковича»,який спотворював волю виборців, було би скасовано) проукраїнських и відверто антиукраїнських проросійських партій. Але на жаль виявилось що прихований підступний ворог набагато страшніше, ніж відверті політичні противники,які на жаль так ще і не зрозуміли, що це таке Росія, але на щастя разом з нами не хочуть розпродажі Української Землі. Що робити, колись і на Галичині було багато москвофілів.
Зараз при виборах в Раду «за законом Януковича» через 5 відсотковий бар’єр при виборах по партійним спискам представлено тільки зараховано тільки 78,31 % голосів виборців, майже 21,69%(!) голосів виборців (всіх тих хто підтримав партії які не подолали 5 відсотковий бар’єр ), не прийняти до уваги! Як би був повернутим 3 відсотковий бар’єр таких виборців було би набагато менш, тільки 10,74% . А 89,26% ( що набагато краще ніж жалюгідні 78,31%) тих хто проголосував було би представлено в Раді, що набагато більш відповідало би принципам представницької демократії і не перетворилось би(як зараз) на її пародію. Ще краще обстояла би справа відносно принципів представницької демократії як би прохідний бар’єр було би зменшено до 2% голосів ( як вже давно пропонує «Батьківщина»). Тоді в Раді було би представлено 95,96% тих хто проголосував і тільки 4,04 голосів виборців не було би представлено в Раді. Не було би нічого жахливого і при повної відміні прохідного бар’єра. І зменшення прохідного бар’єру і його відміна пішли би на користь як принципам представницької демократії,так і на користь сильно розпорошеним проукраїнським політичним силам, які підтримало на виборах в Раду 37,04 відсотка виборців, але мають вони тільки 73 (17,2%) депутатських міст.
Але зараз головне звернуть особу увагу на те що слуги Моніки (різні весільні фотографи, актори, собачі перукарі, колишні регіонали, клієнти повій,танцюристи з зірками і їм подібна продажна погань) мають в Раді абсолютну більшість (моно більшість, як вони зухвало заявляють) тільки через те що вибори в Раду пройшли «за Законом Януковича» використання якого дало можливість «слугам Моніки» ВКРАСТИ 17% ДЕПУТАТСЬКИХ МІСТ СПАПЛЮЖИВ ВОЛЮ ВИБОРЦІВ, і тільки ДОДАВ ВРАДЕНІ 17% ДЕПУТАТСЬКИХ МІСТ до тих 43 % депутатських міст,які вони получили згідно отриманим голосам виборців, вони змогли отримати моно більшість в 60% депутатських міст. «Слуги Моніки» це просто ЗВИЧАЙНІ ШАХРАЇ, ВОРИ І ГРАБІЖНИКИ. ЯКІ ВКРАЛИ НАШИ ГОЛОСИ (ЦІЛИХ 17% ГОЛОСІВ НА ВИБОРАХ В РАДУ ВРАДЕНО «СЛУГАМИ МОНІКИ»), А ЗАРАЗ ВІД НАШОГО ІМЕНІ ЯК ГРАБІЖНИКИ ВІДБИРАЮТЬ (І ХОЧУТЬ ДУЖЕ ШВИДКО РОЗПРОДАТИ НАГРАБОВАНЕ) НАШУ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ.

геннадій логвиненко


рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: