О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Народе, як бути зо слугами? Їх просто треба пороти!

 16-11-2019 00:24 

На жаль, справа в том, що «слуги народу» дійсно мають менталітет слуг – лакеїв, холуїв, услужливих та безчесних холопів. Про таких як вони сказав російський поет Некрасов:


«Люди холопского звания,
Сущие псы иногда,
Чем тяжелей наказание,
Тем им милей господа!»

Але що можна було чекати від от гоп-компанії в складі: весільних фотографів, танцюристів з зірками, клієнтів повій, артистів 95 кварталу, собачих перукарів та їм подобної публіки. Чекати від гоп-компанії, яка зійшла в Раду на вузьких плечах дрібній людини (якщо так можна назвати Моніку), яка заробляла собі на життя тім, що розважаючи олігархів знімала штани (у том числі заради гри на піаніно), чім дуже веселила щедрих глядачів. На плечах боягуза який сльозливе просив вибачення у Рамзана Кадирова за свої жарти над ним,коли останній йому трошки пригрозив. Думаю що зрозуміло що ми маємо справу дійсно з ментальними слугами, холуями та лакеями по духу. Так що же з цім нам робити? Ясно що. Таких поганих слуг, треба просто пороти ( на то вони і слуги!),пороти у самому прямому сенсі слова. Пам’ятайте що з 254 слуг 227(майже 90%!)проголосувало за розпродажу НАШОЇ ЗЕМЛІ. Що повинна зробити людина як що спіймав свого слугу на розпродажі свого майна, більш того своїй Землі? Най менш такого слугу треба добре випороти!І ми повинні на перший раз добре випороти всіх наших слуг (назвався груздем лізь до кузова),які голосували за розпродаж НАШІЙ ЗЕМЛІ. Приїхав слуга до свого мажоритарного округу треба всім до нього на прийом, та добре випороти, з відео зйомкою на пам’ять. Прийшов слуга на зустріч з виборцями,точніше з господарями, хватати його і пороти,це буде найкраща бесіда. Всі ми добре пам’ятаємо як зробили попередникам слуг сміттєву люстрацію. І це було дуже мудре рішення. Цікаво, що НІХТО після сміттєвої люстрації так і не повернувся до державної діяльності,і ще цікавіше що ніхто досі так і не обжалував сміттєву люстрацію в суді. Як би в свій час сміттєву люстрацію пройшов би Андрій Богдан,то зараз на його місце була би зовсім інша людина. Думаю що якщо ми будемо масово пороти наших молодих (і не дуже)та зелених слуг користі буде ні як не менш, чім у свій час було від сміттєвої люстрації. І я не жартую,це дійсно треба робити, і чім швидші тім краще.


геннадій логвиненко


рейтинг: 31
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: