О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У Моніки в 3,5 рази менш клієнтів (прихильників) ніж вона малює. Насправді це ми знову «самі себе завоювали».Частина 3

 07-12-2019 04:06 

Під час виборов у Раду блазень ЗЕ теж дуже успішно використовував той спадок в галузі політичних технологій який залишив йому Порошенко. На превеликий жаль Порошенко зробив усе для того щоб вибори у Верховну Раду і далі проводилися згідно законодавчим змінам прийнятим під час президентства Януковича, то є 5 відсоткову планку для партійних списків і вибори половини депутатів в мажоритарних округах в один тур с перемогою кандидата який набрав відносну більшість голосів. Зміни часів Януковича насправді мали під собою тільки одну ціль – створити законодавчу можливість для спотворення дійсних результатів народного вибору. І це дуже допомогло на виборах в Раду у 2012році «команді Януковичу» (ПРУ+КПУ) залишити за собою парламентську більшість набрав разом тільки 43% голосів проти 50% голосів набраних разом проукраїнськими партіями («Батьківщина», УДАР, «Свобода»). Коли Порошенко прийшов до влади він розраховував використовувати ці зміни на користь БПП, і під різними лицемірними прикриттями боровся за їх збереження. На парламентських виборах у 2015 році це дуже допомогло «гаранту» штучно не допустити проходження в Раду партійного списку партії «Свобода» і створення в Раді націоналістичній фракції.
Другим подарунком ЗЕ від Порошенка, була жахливіша розпорошеність проукраїнських політичних сил, на яку в поті обличчя працював як сам Порошенко,так і його політтехнологи. Тільки через штучно посилену розпорошеність проукраїнських політичних з’являвся шанс вивести у другий тур Петра Порошенка проти антиукраїнського кандидата и виграв у нього залишитися на посту президента. Цікаво що спочатку і сам ЗЕ-кандидат розкручувався з радісною допомогою журналістів і політтехнологів з обслуги Порошенка заради розпорошення проукраїнського електорату і як серйозний претендент на перемогу не розглядався. Вийшло так що політичні технології не допомогли Порошенкові утримати владу, але дуже допомогли влади прийти до президентської влади блазню ЗЕ. Гірш того,жахлива розпорошеність проукраїнських політичних сил, партій ні в якій мірі не була подолана під час дострокових виборів в Раду. Навпаки ЗЕ зумів добитися проведення, дуже сумнівних з точці зору Закону, дострокових парламентських виборів, в момент най більшій розпорошеності проукраїнських політичних сил, і прогнозовано низькій явці проукраїнських виборців.
Але ЗЕ - переможець мабуть досі не зрозумів що вибори до Верхової Ради не є аналогом гри у Клубі веселих та знахідливих,чи шахрайській гри в наперстки. Парламент це поперед всього представницький орган який повинен як можна більш адекватно представляти громадян країни, відображати в відсотковому відношенні політичні настрої виборців. І виборчі закони, і порядок проведення виборів,і час їх проведення виборів повинні служити для цей мети, а зовсім не для того щоб весело та знахідливе розвести (як кошенят) суперників. На жаль наша Моніка мабуть погано знає історію Чечетова, на якій антиукраїнським політикам треба вчитися. Так, дуже весела(після отримання поста преЗЕдента) та знахідлива Моніка яскраво розвела проукраїнські політичні сили з достроковими парламентськими виборами. Маючи всього 21,51% підтримки від числа всіх виборців ( 43,16% від числа тих хто голосував) вона забезпечила собі (через дуже незручний для проукраїнських сил момент) моно більшість. Але Рада яка обрана при явці менш ніж 50% (вперши в Історії України)і де ЗЕ команда получив 43,16% від тих хто проголосував, отримала 254 депутатських місця(60% місць в Раді), а всі інші партії разом за яких разом проголосувало більш 55% від учасників голосування, отримали разом на всіх тільки 124 депутатських місця(29% місць в Раді), крім того 46 місць (11% місць в Раді получили незалежні депутати - само висуванці. Слуг ЗЕ підтримала меншість від числа учасників голосування (вже не кажучи про всю спільноту виборців), але вони захопили собі ( це вибори чи гра в наперстки?) 60% депутатських місць, залишив всім іншим партіям, то є представникам політично різнорідній більшості, яка не підтримала ЗЕ-партію тільки 29% депутатських місць, та 11% місць депутатам само висуванцям.
Коли у 2012 році вибори у Раду вперши проводилися «за законом Януковича», то біло-голубо-червона «команда Януковича» (ПРУ + КПУ) набрала разом 43,18 % голосів (цікаво що фактично зовсім як команда ЗЕ – 43,16%),але використовуючи « виборчий закон Януковича» получила разом 217 місць ( 48,22% місць в Раді). Наглий донецький кримінальник Янукович, дякуючи «своєму виборчому закону» захопив для своїй команди аж на цілих 5,04% більш місць, ніж вона повинна була получити, згідно того відсотка виборців, який віддав за її свої голоси. Крім того через той же самий «закон Януковича» він пограбував своїх політичних противників, відібрав у проукраїнських партій («Батьківщина», УДАР, «Свобода») більш 10% місць в Раді, які вони повинні були получити згідно майже 50 відсотковій (49,97%)підтримці виборців. Але незважаючи на такий результат через «закон Януковича» проукраїнські партії получили тільки 178 місць (39,56% місць в Раді). Зараз мабуть майже двометровий кримінальник зо стажем Янукович по прізвиську Хам диву дається як легко і нагло карликова та вертлява міжнародна кокетка Monica Zelenski (яка 100 відсоткове була би «опущена» і перетворена на «півня» на будь-якої зоні ),використовуючи його «хамський виборчий закон», «розводить» виборців України так, що йому і не снилось. Набрав 43,16% голосів виборців Моніка получає для своїй команди майже 60% (59,91%) місць у Раді (+16,75% місць) , залишив всім іншім партіям на більш ніж 55% голосів виборців тільки 29,25% місць в Раді (-25,75%), як бувалий наперсточник відібрав у всіх інших партій разом більш 25% місць в Раді, фактично до невпізнанності спаплюжив волю виборців. Але особливо наперсточник ЗЕ пограбував проукраїнські партії за які проголосувало на виборах в Раду 36,94 виборців, але получили вони тільки 16,75% місць в Раді (-20,19% місць в Раді), то є у проукраїнських партій було відторгнуто більш половини місць в Раді які вони повинні були получити згідно того відсотка виборців який віддав свої голоси за проукраїнські партії. Представництво прихильників проукраїнських партій шахрайські зменшено наперсточником ЗЕ майже в 2,4 рази. Так що в най більшій степені веселий та знахідливий наперсточник ЗЕ зруйнував волю проукраїнських патріотичних виборців,штучно і підступно зменшив їх представництво в Раді в рази!Дивлячись на це з Ростова, Янукович скориш за все скрипить зубами від заздрити та думає: «Ну підор! Ну ти і даєш!»
Але апофеозом «гри в наперстки заміст виборів» стали вибори в мажоритарних округах де слуги (набрав 43,16 %голосів) получили 130 депутатських мандатів, а всі проукраїнські партії (набрав разом 37,04 % голосів ) тільки 11 мандатів, з яких вісім на Заході України. На всьому Лівобережжі проукраїнські партії получили тільки один(!) мандат. Що цікаво ВО «Батьківщина» отримала його в Донецької області в виборчому окрузі який лежить фактично на лінії фронту. Набрав тільки на 6,22%(в 1,17рази) голосів більше ніж проукраїнські партії слуги ЗЕ отримали в мажоритарних округах в 11,8 рази більш мандатів. Такого наглого свідомого використовування як недоліків виборчого законодавства, так і дуже незручного для суперників моменту виборів Україна ще не знала. И головне ще ніколи склад Верховної Ради не відрізнявся так кардинально від політичних настроїв виборців. Скоріше за все бідняга ЗЕ не розуміє різницю поміж отриманою (всіма правдами та не правдами) більшістю у Верховної Раді, та реальною підтримкою більшістю виборців. Підтримки більшості виборців на справді блазень ЗЕ ніколи не мав, і вже ніколи не буде мати. Скільки би не кричав про велику всенародну підтримку. Про 73,22% які проголосували проти Порошенко йому краще забути. Реальний пик підтримки блазня ЗЕ як раз і був на виборах в Раду – 43,16 голосів,при явці 49,84%, що складає 21,51% від числа всіх виборців. Той факт що получив 43,16 голосів виборців, слуги ЗЕ, фактично через перетворення виборів в Раду в «гру в наперстки» отримали моно більшість - 60% місць в Раді, зовсім не сприяє їх успіху. Навпаки це мабуть повністю перекреслює отриманий результат.
Треба добре пам’ятати що в най більшій степені відображає волю виборців парламент обраний за партійними списками на пропорційній основі та без всяких прохідних відсоткових планок для партій, які набрали невеликий відсоток голосів виборців. Що цікаво, відсоткова планка при змішаних пропорційно-мажоритарних виборах абсолютно не має ні якого сенсу (крім можливості спотворювати дійсну волю виборців). Якщо при чисто пропорційної системі відсоткова планка запобігає політичній роздрібності у парламенті, сприяє складанні великих партій, то при частково мажоритарної системі, де кожний незалежний депутат – само висуванець є окремою політичною одиницею (в том числи він може бути представником і зовсім дрібної партії), відсотковий бар’єр який відсікає депутатів від партій що набрали менший відсоток голосів ніж треба для подолання бар’єру, сприяє тільки спотворенню воли виборців, та успіху політичних маніпуляторів та наперсточників.
Як би Верховна Рада була би чесно обрана по пропорційній системі без всяких відсоткових планок (тем більш у цілих 5%), то «слуги ЗЕ» і близько не мали би ні якої моно більшості ,в тільки відносну більшість. Вони мали би не 254 депутатських міста,в тільки 194. Проукраїнські партій які разом набрали 37,04% голосів навпаки мали би не 73 депутатське місця, а 167 (94 депутатських місця у проукраїнських сил просто вкрадено, шахрайські віджато наперсточником ЗЕ ). Пограбував ЗЕ і відверто антиукраїнські сили,тільки набагато скромніше,бо вони йому не вороги, а тільки конкуренти. Відверто антиукраїнські партії получили би при чесних чисто пропорційних виборах разом не 49 міст,як зараз, а 83 міста (34 міста шахрай ЗЕ у них все-таки віджав).
В результаті ЗЕвиборів, ми получили склад Верховної Ради, який ЗОВСІМ НЕ ВІДОБРАЖАЄ РЕАЛЬНИХ ПОЛИТИЧНИХ НАСТРОЇВ ВИБОРЦІВ. В перших через те, що неочікувані дострокові вибори в Раду в середині літа серйозно зменшили відсоток виборців, які прийняли участь у голосуванні (вперше за всю історію України участь в виборах до Верховної Ради прийняло менш половини виборців),крім того склад учасників виборів був спотвореним на користь соціально та інтелектуально зніжених, менш активних та освічених верств населення ( у том числі на користь типових поклонників похабного «гумору» в стилі 95-го кварталу ), які набагато частіше ніж більш активні та успішні громадяни сидять в липні вдома, та дивляться зебільні серіали. А в других через те, що шахрай-переможці дуже успішно використовували особливості та недоліки виборчій системи с 5-відсотковому прохідним бар’єром (який відсік від розподілу міст в Раді по партійним спискам 21,69% голосів виборців),та виборами половини депутатів в мажоритарних округах в один тур на основі відносної більшості голосів ( які в реаліях України звичайно ведуть к майже повному спотворенню воли виборців, частіші всього на користь політичної сили яка має відносну більшість та/чи адміністративний ресурс).
В результаті пропорційний склад депутатів від різних політичних сил у сьогоднішній Верховної Раді відрізняється від пропорційного складу виборців, які за них проголосували, просто як небо від землі, відрізняється в значно більшої степені, ніж в будь якої іншої Верховної Раді за всю історію України. І відображає склад Ради не стільки волю виборців, чи справжній політичний успіх ЗЕ, скільки успіхи ЗЕ, як дрібного політичного шахрая та наперсточника.
Така Рада не є легітимною! Той факт, що вона обрана згідно діючому законодавству о виборах, мало що міняє, бо завдання виборчого законодавства забезпечувати як можна най більш адекватне представництво виборців, і якщо ми бачимо що воно не працює(чи перестало працювати), і склад парламенту зовсім не відображає в відсотковому відношенні політичні настрої виборців, то такий парламент не можна розглядати як повноцінний та легітимний. Ситуація вимагає скоріше внести зміни в виборче законодавство та, зразу після того, провести нові вибори до парламенту, згідно удосконаленому виборчому законодавству.
В першу чергу всім нам треба добре пам’ятати, що насправді блазня ЗЕ підтримує мабуть і значна частина виборців , але безумовно меншість. На липневих виборах підтримка ЗЕ достигла свого максимуму (21,51% від числа всіх виборців),після чого повільно, але неухильно, зніжується. Подивимось що це за меншість, і звідки вона взялася на нашу голову. На жаль практично всі люди, що складають ядерний ЗЕ – електорат,колишні проукраїнські виборці (зараз їх вже дуже важко рахувати проукраїнськими виборцями). Відсоток виборців,які підтримують на виборах відверто антиукраїнські політичні партії за останні чотири - п’ять років не зменшився (майже не змінився, мабуть зовсім трішечки виріс), а відсоток голосів за проукраїнські політичні сили зменшився практично на той відсоток виборців, який складає ядерний електорат ЗЕ. Безумовно виборці ЗЕ це колишні проукраїнські виборці, які звичайно і зараз рахують себе проукраїнськими виборцями. Але, що дуже важливо – це ар’єргард проукраїнських виборців, як з точці зору їх інтелектуальних, ділових та моральних чеснот, так і в плані того, що ця були, як правило, най більш помірковані проукраїнські виборці ( не рідко щось типа проукраїнської «вати»).
Головною особливістю ЗЕ-електората є його пасивність та поміркованість. ЗЕ – електорат ніколи не вийде може підтримати його на виборах, але ніколи не вийде в його підтримку на вулиці, тим більш, ніколи не вийде за нього битися. У того же Януковича були активні ( далеко не завжди куплені) прихильники, був «Антимайдан», були титушки. Нічого подібного нема, і ніколи не буде у ЗЕ и його команди. Цікаво що і ЗЕ- депутати теж зовсім не спроможні битися за ЗЕ. Та і що можна чекати від незрозумілого зборища артистів 95го кварталу, весільних фотографів, екс-регіоналів, собачих перукарів, ґвалтівників, кулінарів, клієнтів повії, пособників вбивць Небесної сотні, професійних неуків і тому подібної публіки. Всі вони дійсно слуги, до часу слухняні холуї ЗЕ, але зовсім не його охоронці, тим більш не його бійці. В ситуації « більш-менш «гарячого» суспільного протистояння ЗЕ не може розраховувати не тільки на свій електорат, але і на більшу частину ЗЕдепутатів і ЗЕчиновників.
На силовий блок ЗЕ теж не може розраховувати. МВС на чолі з Аваковим ніколи не стане підставлятися за ЗЕ, бо це буде справжнім божевіллям. Аваков має всі шансі гарно встати над схваткою (справа МВС не політика, а тільки підтримка суспільного порядку, щоб сторони політичного протистояння не матюкались, та не смітили, тем більш що «поліція з народом» ) і ЗАЛИШИТИСЯ ПІСЛЯ ЗЕ. Крім того, Аваков чудово розуміє що голубою мрією ЗЕ та його команди, є його заміна на посту голови МВС на свою людину. Так що ні якого сенсу підтримувати і захищати ЗЕ ні у Авакова, ні тим більш у його підлеглих, просто нема.
Про використовування армії і речи бути не може, це фактично оказалось не можливим і для Януковича. Максимум на що може розраховувати ЗЕ відносно армії, під час громадянського протистояння це тільки нейтралітет. Ні якого сенсу підтримувати ЗЕ нема і у СБУ. Обіцянки ЗЕ реформувати СБУ з тім щоб залишити за цей службою головним образом контррозвідку скоріш за все працівникам СБУ не дуже подобаються. Вже не кажучи про такі «дуже розумні» дії ЗЕ, як призначення головою СБУ новоспеченого лейтенанта Баканова, чи використовування служби Альфа при обшуку у Марусі Звіробій. Фактично залишається тільки УДО, але це дійсно тільки охорона, на щось більше та інше УДО просто не має ресурсів та не розраховано. Його функція ні як не протистояння політичним виступам, а тільки охорона державних органів та високо посадовців, а якщо треба, то спасіння і евакуація суб’єктів охорони. Цікаво що і тут у ЗЕ скоріш за все є проблеми,зовсім недавно він (вже в другий раз) змінив голову УДО.
Так що на щастя за ЗЕпрезидентом реально нема сили яка могла би протистояти не тільки Третьому Майдану, але і просто більш-менш серйозному політичному протесту. І це природно,бо на посту президента України,на превеликий жаль, оказалось повна нікчемність. І тільки розпорошеність,та взаємна запекла боротьба поміж проукраїнських політичних сил дозволили прийти до влади дрібної карликової пародії як на президента, так і просто на людину. Ми знову, у який вже раз, порушили заповіт батька нашої нації славетного Гетьмана Івана Мазепи і на превеликий жаль знову « самі себе завоювали».
І треба як можна швидше знову повернути ЗЕпрезидента (поки він не розпродав і зруйнував Україну, перед тім як здати її Московії) до його звичайної діяльності продажного блазня, та піаніста без штанів, тім більш що його вже зачекалися на деяких корпоративних вечорах.
На щастя поки ЗЕБІЛ - президент не має за собою сили, яка позволила би йому утримати владу проти воли народу України. На щастя ЗРАДНИК- президент ще успів зробити незворотних кроків по зруйнуванню, розпродажі і здачі лютому ворогу нашої Батьківщини. Але тільки зовсім наївна (чи просто божевільна)людина може не бачити чім дуже скоро все закінчіться якщо ми вже зараз рішуче не зупинимо зрадника. ЩО МИ ЧЕКАЄМО? Ми просто можемо загубити СВОЮ КРАЇНУ.


геннадій логвиненко


рейтинг: 26
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: