О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Пандемія та геноцид західних українців карликовим ЗЕ-фюрером.

 27-05-2020 19:01 

Як це не жахливо, але зараз, під час короновірусу, під керівництвом карликового ЗЕ-фюрера, Україна перетворилася у повному сенсі слова у нацистську державу, яка під час жахливої пандемії дискримінує своїх громадян по етнічно-регіональному признаку, що в умовах смертельно небезпечної пандемії є свідомим геноцидом. Карикатурний ідейно-політичний нащадок Гітлера, карликовий нацист Зеленський свідомо підвергає геноциду населення Західної України. Такі етнічні групи української нації, як галичани, волиняни, буковинці, гуцули, бойки та інші, які головним образом мешкають в Західній Україні і є її корінними етносами свідомо, разом зо всіма мешканцями Західній України поставлені в такі умови, при яких рівень смертельно небезпечних захворювань на короновірус в розрахунку на мільйон населення майже В ТРИЧИ(!) БІЛЬШ ніж у Великій Україні, а рівень смертності від короновірусу майже рівно В ЧОТИРІ(!) РАЗИ БІЛЬШЕ.
І це зовсім не дивно, наш піаніст Зеленька, стовідсотковий ментальний совок, який успішно успадкував від свого батька у повному обсязі російське – радянські ментальні цінності. У тому числі всім добре відому ненависть до свідомого українства, та особливу лють до мешканців Західній України.Не можна забувати що СРСР завжди був ультра-нацистською державою, в той же степені що і гітлерівська Німеччина. Дуже невелика різниця була тільки у тому що нацисти – гітлерівці знищуючи людей за етнічною ознакою робили акцент на расово-генетичній складовій, а нацисти – сталіністи, вбиваючи людей по етнічному признаку, більш звертали увагу на етнічне - культурну складову. Прикладів безліч. Наприклад в часи Великого терору 1937-38 років із майже 682 тисяч розстріляних, більш 247 тисяч (36,3% від всіх розстріляних!) склали представники «титульних націй іноземних держав» Якщо це не нацизм , то що тоді нацизм? В той же час Великого терору відбувалось добре відоме «полювання на галичан», та і на всіх вихідців з Західній України, незалежно від їх політичних переконань та «класового походження»,виключно за етнічне-регіональною ознакою. Після же окупації Росією/СРСР Західній України перманентні репресії проти мешканців Західній України стали одної із головних радянських традицій . Остання дата розстрілу окупантами воїна УПА – 12 липня 1989 року, коли у Києві по приговору окупаційного радянського суду був страчений Герой УПА Іван Савич Гончарук. Стійкої російське-радянською традицією ( яка успішно пережила СРСР ) стала і жахлива ненависть ментальних «совков» до «бандер», яка стала органічною частиною їх натури. Відноситися до Західної України не дуже погано,без традиційній для совка ненависті карликовий «совок» Зеленька не зміг би, як би і захотів.
Зараз можна чітко побачити,що вертлявий Зе - недомірок зробив так, щоб через пандемію короновіруса в найбільшій степені постраждала Західна Україна. І по великому рахунку не так і важливо на скільки свідомо це було зроблено. Безумовно при тому обсязі дискримінації областей Західній України, порівнюючи з іншими областями України, при розподілі коштів на боротьбу з пандемією, при розподілі медичного обладнання, тестів, ліків, готових приміщень, медичного транспорту, різниця у рівні як захворювань,та і смертності була би ще більш, як би не західноукраїнське суспільство, не медики,не волонтери, не дії місцевої влади. На Заході країни все було настільки «готово» до пандемії, що на Тернопільщині мер міста Монастирська Андрій Старух ( на жаль не він у нас за Президента!) захворів на короно вірус після того, коли самостійно, разом зо своїм заступником та головою сільської ради, поховав померлу від короновіруса людину. Але на жаль ні який героїзм не може компенсувати майже повний брак уваги Центру до західних областей України під час жахливої пандемії. Звільнення Голови Тернопільській ОДА Володимира Труша за відмову розмістити в області «танцюристок» евакуйованих з ресторанів Вуханя, та погроз Авакова меру Івана-Франківська Руслану Марцінківу за приборкання циганських порушників карантину, зовсім не та «допомога» з Центру яка була потрібна під час пандемії, і на яку Західна Україна мала повне право розраховувати.
Результат відношення центральній зеленій влади до Західній України під час пандемії дуже легко побачити. Цифри захворювань, а тім більш смертних випадків, в західних областях України. порівнюючи з іншими українськими областями, говорять самі за себе:
На 27 травня в Україні, від пандемії викликаної короно вірусом, ЗАГИНУЛО 658 ОСІБ, З ЯКИХ 362 ЧИ 55,02%(!) СКЛАДАЮТЬ МЕШКАНЦІ СЬОМІ ОБЛАСТЕЙ ЗАХІДНИЙ УКРАЇНИ, в яких на сьогодні проживає 9,25 мільйона громадян. То є в Західній Україні коефіцієнт смертності складає 39,135 випадків на один мільйон населення. В той же час, згідно офіційної статистики коефіцієнт смертності в Україні в цілому на 27 травня складає 15,045 на один мільйон населення.
Але дійсний коефіцієнт смертності по Україні в цілому декілька більш, через те, що він розраховується орієнтуючись на чисельність всього населення України в 43,734 мільйона, то є разом з окупованими Кримом та частиною Донбасу, де на сьогодні залишилось приблизно 10% населення України. Природно що офіційні данні по хворим та загиблим охоплюють тільки ті 90% населення України, чисельністю приблизно в 39,36 мільйона, які мешкають на контрольованих Україною територіях. Але розраховуючи чисельність хворих та загиблих на мільйон населення офіційна медична статистика маючи данні по хворим та загиблим відносно 90% населення (39,36 мільйона) по яким то причинам розподіляє ці данні на всі 100% населення (43,734 мільйона). В результаті такій не коректній статистики офіційна чисельність хворих та загиблих на мільйон населення штучно занижується на 10%. Щоб знайти дійсний коефіцієнт смертності,треба офіційний коефіцієнт поділіть на 0,9. Дійсний коефіцієнт смертності від пандемії на 27 травня в Україні складає не 15,045, а 16,717 випадків на мільйон населення.
В той же час в Західній Україні коефіцієнт смертності на 27 травня складає 39,135 випадків на мільйон населення, то є в 2,34 рази більш ніж середній коефіцієнт в країні. Але якщо ми подивимось на рівень смертності в ході пандемії в Західній Україні, порівнюючи його з рівнем смертності в Великій Україні, то побачимо ще більшу різницю. В ході пандемії на 27 травня, в Західній Україні з населенням в 9,25 мільйона загинуло 362 особи ( 55,02% від всіх загиблих в Україні), а на землях Великій України з населенням в 30,11мільйона загинуло 296 осіб (44,98% від всіх загиблих в Україні). Якщо коефіцієнт смертності для Західній України складає 39,135 випадків на мільйон населення, то для Великій України 9,831 випадків на мільйон населення. То є коефіцієнт смертності для Західній України майже рівно В ЧОТИРІ РАЗИ БІЛЬШЕ, точніше в 3,98 рази(!).
Хочу підкреслити що, в Західній Україні мешкає тільки 9,25 громадян, що складає всього на всього 21% від населення всій України. Без урахування мешканців, що залишились в Криму та на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, і тому не представлені в розрахунках по захворюванням на короновірус , це складає 23,5 %. То є, на 9,25 мільйона західників, які складають 23,5% від мешканців України без урахування окупованих територій) падає 55,02 смертних випадків, а на 76,5% мешканців Великій України, чисельність яких без урахування окупованих територій складає 30,11 мільйона, падає 44,98% смертних випадків. Хто скаже що це не штучно зроблено, « постсовковою» проросійською зеленою владою, дякуючи традиційній ненависті до Західній Україні, в першу чергу, через штучне обмеження ресурсів виділених Західній Україні для боротьби з пандемією, а має якісь інші причини, нехай перший кине в мене каменюку!
Але це ще не все, в силу природних ( а не штучних,як у випадку з Західній Україною) причин, які дуже важко подолати, пов’язаних зо столичними та транспортними функціями столиці, число хворих та загиблих у Києві та столичній Київській області значно більш ніж в інших областях Великій України. Розраховуючи коефіцієнт смертності в Великій Україні без урахування Києва і Київській області, ми бачимо що на 25,31млн населення Великій України ( за виключенням Києва та Київській області де разом мешкає 4,8 мільйона) на 27 травня приходиться 202 загиблих. То є коефіцієнт смертності складає 7,981 випадків на мільйон населення. Таким чином коефіцієнт смертності в ході пандемії в Західній Україні виші коефіцієнта смертності в Великій Україні (без урахування Києва та Київській області) майже В П’ЯТЬ РАЗІВ, точніше в 4,9 рази!
На 27 травня в Україні підтверджено 21.905 випадків зараженій на короновірус (556,53 випадків на мільйон населення) з яких на 9,25 мільйона населення Західній України падає 47,8% - 10469 випадків, що складає 1131,784 випадків на мільйон населення, а на 30,11 населення Великій України ( без урахування окупованих територій) падає 52,2% - 11436 випадків,що складає 379,807 випадків на мільйон населення. То є рівень зараженій на короновірус в Західній Україні ВТРИЧИ, точніше в 2,98 рази виші ніж в Великій Україні.
Без урахування Києва та Київській області ( 4,8 мільйона населення та 4213 випадків зараженій,що підтверджені) на 27 травня в Великій Україні на 25,31 мільйон населення падає 7223 випадків, що складає 285,381 випадків на мільйон населення, що майже в ЧОТИРІ РАЗИ, точніше в 3,97 рази нижчі, чім в Західній Україні.
На 27 травня в Україні вилікувались 7995 хворих на короновірус , у тому числі 3951 хворий в Західній Україні , що складає 49,4% від всіх хто одужав. То є ні як не можна сказати,що Західна Україна попереду в розвитку пандемії, чім частково можна пояснити велику кількість хворих та загиблих. Навпаки ми бачимо що пандемія як в Великій так і в Західній Україні,не дивлячись на різницю поміж деякими областями, тече практично синхронно. На Західну Україну падає майже однаковий відсоток, як тих у кого за час пандемії підтверджено захворювання(47,8%),так и тих хто одужав (49,4%).
Друга справа що,через штучні дискримінаційні дії антиукраїнській «пост совковій » нацистській влади рівень захворювань в Західній Україні в ТРИ РАЗИ виші, а відсоток загиблих в ЧОТИРИ РАЗИ ВИШІ, чім в Великій Україні. Якщо це не нацизм ,то що тоді нацизм? Смерть нацизму!


геннадій логвиненко


рейтинг: 23
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: