О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Чи хочу я подальшого падіння рейтингу президента?

 23-05-2020 22:51 

Ні, не хочу, бо в умовах розвалу інституцій під впливом кризи країна може швидко зануритися у хаос, вигідний лише нашим ворогам. Я не хочу падіння від цивілізованого феодалізму статусів і привілеїв до дикого феодалізму сили і страху.

Так, хочу, бо коли рейтинг знизиться до певної позначки, то президент і його оточення зрозуміють, що щось робиться не так. Усвідомлення помилок -- перший крок до зміни поведінки. Поки все чудово, буде продовжуватися нинішня практика.

Ні, не хочу, бо коли рейтинг знизиться до цієї позначки, то не відбудеться усвідомлення помилок, а вся вина покладатиметься на політичних опонентів, попередників та міжнародних партнерів, які спільними зусиллями знищили гарного хлопця з добрими намірами.
Так, хочу, бо нинішній курс на тотальний розвал інституцій тягне нас вниз швидше, ніж будь-яка криза. Ми стаємо занадто крихкими, і це загрожує смертю. Чим швидше крихкі елементи системи стануть менш важливими, тим швидше з'явиться простір для появи антикрихких елементів, які забезпечать цілій системі виживання.


Валерій Пекар


рейтинг: 21
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: